XSFM-580-T
درخواست:
مکان های فتوولتائیک، گلخانه، دستگاه سایه بان خورشید، دیوار پرده، سقف
حداکثر قدرت:
580 وات
ولتاژ عملیاتی بهینه:
44.19 V
جریان عملیاتی بهینه:
13.13A
ولتاژ مدار باز:
53.03 ولت
ولتاژ اتصال کوتاه:
13.86A
محدوده دمای عملیاتی ماژول:
-40-85
Max. حداکثر System Voltage ولتاژ سیستم:
DC 1000/1500V (IEC)
حداکثر جریان فیوز:
25A
محدوده تحمل قدرت:
0-5 وات
درجه حرارت عملیاتی سلول:
44 درجه
حداکثر ضریب دمایی Powewr:
-0.26٪
ضریب دمای ولتاژ مدار باز:
-0.24٪
ضریب دمای ولتاژ اتصال کوتاه:
0.04٪
بسته حمل و نقل:
جعبه چوبی
مشخصات:
2260*1219*3mm
علامت تجاری:
ایکس خورشیدی
منشاء:
چین جیانگ ین
کد HS:
ظرفیت تولید:
اندازه بسته:
وزن ناخالص بسته:
برجسته کردن:
520-535watt solar panel with 44 degree rating
182mm cell flexible PV panel
توضیحات محصول
پنل خورشیدی نرم 580W برای مواد سقف
توضیحات محصول
پنل خورشیدی تک کریستالی مدل P با دمای کار 44 درجه 0
پنل خورشیدی تک کریستالی مدل P با دمای کار 44 درجه 1
پارامترهای محصول
پنل خورشیدی تک کریستالی مدل P با دمای کار 44 درجه 2
پنل خورشیدی تک کریستالی مدل P با دمای کار 44 درجه 3
مزیت محصول
کاربرد محصول
پنل خورشیدی تک کریستالی مدل P با دمای کار 44 درجه 10
پنل خورشیدی تک کریستالی مدل P با دمای کار 44 درجه 11
اطلاعات اساسی
اطلاعات اساسی داده ها
نوع سلول سلول TOPCon 182*91 میلی متر
اندازه ماژول ۲۲۶۰*۱۲۱۹*۳ میلی متر
وزن ماژول 9.1 کیلوگرم
جعبه اتصال درجه بندی محفظه IP68
کابل خروجی 4mm2، 500mm طول شبکه کابل. طول کابل می تواند سفارشی شود
ثبت کنتاکتور سازگاری MC4
قاب N/A
بار ایستاتیک جلو (فشار برف) 2400Pa
جزئیات بسته بندی
حمل و نقل کامیون پلتفرم کامیون پلتفرم کانتینر
مشخصات شرکت
فرآیند تولید
نمایشگاه نمایشگاه
سوالات عمومی
1سوال: در مورد بهره وری تولید برق، دوام و آسان نصب ماژول های نورپردازی سبک وزن و انعطاف پذیر چطور؟
3سوال: آیا ماژول های انعطاف پذیر PV برای محیط نصب خاص ما یا نیازهای پروژه مناسب هستند.
4 سوال: در مورد خدمات پس از فروش و سیاست تضمین کیفیت چطور؟
5 سوال: تفاوت ها و مزایا محصولات شما نسبت به محصولات شرکت های دیگر چیست؟
7 سوال: چه نوع پروژه هایی دارید؟
8 سوال: اقدامات احتیاطی برای نصب محصولات شما چیست؟
ج:باید موارد زیر را در نظر گرفت:
I. لطفاً قبل از نصب، دستورالعمل نصب محصولات ما را به طور دقیق بخوانید.
II. آماده کردن تمام ابزار آماده سازی لازم و مواد کمکی از قبل
III. بررسی اینکه آیا محیط نصب، اتصالات الکتریکی و غیره با الزامات نصب مطابقت دارد
V. نصب مرحله به مرحله و عملیات ایمن را مطابق با دستورالعمل انجام دهید.
VI. انجام عیب یابی و بازرسی پس از اتمام نصب
9 سوال: بار اضافی پس از نصب چیست؟
محصولات توصیه شده
محصولات
جزئیات محصولات
پنل خورشیدی تک کریستالی مدل P با دمای کار 44 درجه
اطلاعات دقیق
شماره مدل:
XSFM-580-T
درخواست:
حداکثر قدرت:
580 وات
ولتاژ عملیاتی بهینه:
44.19 V
جریان عملیاتی بهینه:
13.13A
ولتاژ مدار باز:
ولتاژ اتصال کوتاه:
13.86A
محدوده دمای عملیاتی ماژول:
DC 1000/1500V (IEC)
حداکثر جریان فیوز:
25A
محدوده تحمل قدرت:
0-5 وات
درجه حرارت عملیاتی سلول:
44 درجه
حداکثر ضریب دمایی Powewr:
-0.26٪
ضریب دمای ولتاژ مدار باز:
-0.24٪
ضریب دمای ولتاژ اتصال کوتاه:
0.04٪
بسته حمل و نقل:
جعبه چوبی
مشخصات:
2260*1219*3mm
علامت تجاری:
ایکس خورشیدی
منشاء:
چین جیانگ ین
کد HS:
ظرفیت تولید:
اندازه بسته:
وزن ناخالص بسته:
برجسته کردن
182mm cell flexible PV panel
پارامترهای محصول
مزیت محصول
کاربرد محصول
اطلاعات اساسی
اطلاعات اساسی داده ها
وزن ماژول 9.1 کیلوگرم